justutiz
2012-12-14 16:35
Ar yra galimybe sugeneruoti pinigų išmokėjimo kvitą? Užsiimu finansiniu tarpininkavimu. Klientui išrašineju 2 dokumentus: Sąskaitą faktūrą (už mano komisinius) ir pinigų išmokejimo kvitą (už tai, kurią dalį pinigų atiduodu jam). Kaip tai įgyvendinti su Jūsų sistema?
Tomas Aleksiejūnas Admin
2012-12-14 19:14
Kuo jis skiriasi nuo kasos išlaidų orderio?
justutiz
2012-12-18 11:02
Na tai nera mano pinigai, as tik tarpininkavau juos gaudamas ir perduodamas kitam asmeniui. As neisleidau ju, uz juos nieko nepirkau, uz juos jokios paslaugos negavau.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2012-12-18 12:56
Man visų pirma reikia išsiaiškinti iš finansų apskaitos pusės kas tai per operacijos ir kada jos atliekamos.

Nesvarbu "kieno" pinigai patenka į Jūsų sąskaitą, tačiau dokumentai, kuriais įforminamos piniginės operacijos paprastai būna tokie patys. Taip pat, jei pinigai pateko pas jus į sąskaitą, tai turi būti ir apskaitomi pas Jums apskaitoje.

Jei tai gryni pinigai, tai patenkant į kasą yra surašomas kasos pajamų orderis arba pinigų priėmimo kvitas. Išmokant iš kasos - kasos išlaidų orderis.

Jei tai negryni pinigai, tai mokėjimo pavedimai.

Ir tai visai nepriklauso kokiu tikslu pinigai buvo patekę pas Jus ir kokiu tikslu iškeliavo.

Galbūt tai yra kažkoks Jūsų naudojamas specifinis dokumentas, kuriame klientui pateikiate informaciją apie uždirbtas/išmokamas sumas ar pan.?
Naujausios žinutės