Kas yra Jūsų duomenų valdytojas?

MB "TAX LT", įm. k. 302895497, PVM k. LT100007231216, V.Nagevičiaus 3, Vilnius, tel. +370 685 12519

Kokius jūsų duomenis tvarkome?

Mes saugome Jūsų vartotojo vardą, el. pašto adresą, įmonės pavadinimą, įmonės kodą, įmonės adresą, įmonės PVM mokėtojo kodą. Sistemoje naudojami slapukai (cookies) išskirtinai tik jūsų autentifikacijos sesisjos užtikrinimui.

Kokiais tikslais mes tvarkome Jūsų asmens duomenis?

Jūsų duomenys saugojami ir naudojami išskirtinai tik mūsų teikiamų paslaugų tiekimo užtikrinimui, jūsų paskyros identifikavimui, sąskaitų už teikiamas paslaugas išrašymui.

Kam mes atskleidžiame Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenys jokiomis sąlygomis nėra atskleidžiami trečiosioms šalims, nėra naudojami analizei ar kitiems, su sistemos veikimui nesusijusiems tikslams. Jūsų asmens duomenys gali būti atskleisti tik Lietuvos Respublikos teisėsaugos institucijų argumentuotu prašymu kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai.

Kokios yra jūsų teisės jūsų asmens duomenų atžvilgiu?

Jūs turite teisę prašyti susipažinti su Jūsų tvarkomais asmens duomenimis ir juos ištaisyti, ištrinti arba apriboti jų tvarkymą. Jūs bet kada galite panaikinti savo asmens duomenis, tvarkomus sistemoje. Tai daroma prisijungus prie sistemos ir šioje nuorodoje https://www.itax.lt/settings/request_account_deletion užpildžius duomenų panaikinimo prašymą.

Siunčiama...