Pardavimo ir pirkimų užsakymų/pasiūlymų vertimai į kitas kalbas

Tomas Aleksiejūnas Admin
2017-11-24 13:22
Sukurta galimybė susikurti Pardavimo ir pirkimo užsakymų/pasiūlymų vertimus į bet kokią norimą kalbą.

Verslo nustatymai -> Dokumentų vertimai susikurkite vertimą į norimą kalbą ir užsakymo spausdinimo mygtuko išsiskleidžiančiame meniu rasite galimybę spausdinti užsakymą ta kalba.
itdinamika
2017-11-24 14:32
Labai reikėtų ir el. laiškų šablonų vertimo galimybės. Dabar kiekvieną kartą siunčiant anglišką dokumento versiją reikia perrašyti laiško šabloną.
IGNARA
2017-11-29 16:16
pritariam, ištisai verčiam laiškus ir apskritai reikėtų galimybės kurti daugiau šablonų, tiek sąskaitose, tiek pasiūlymuose,siunčiam daug užsakymo patvirtinimų ar kitos informacijos klientam ir kas kartą renkam tą patį tekstą iš naujo, kai galėtume tiesiog išsiųst pagal jau parengtą šabloną. Būtų efektyviau
TechEc
2017-11-30 10:49
Pritariu.
Pilousiukas
2018-01-18 11:11
Po truputi bando pereiti prie pirkimų užsakymų. Tam, kad pilnai naudotis, kaip esame įpratę darydami užsakymus, reiktų:
a) galimybės siųsti užsakymo vertimą el.paštu tiesiai tiekėjui, o jeigu būtų su anglišku šablonu, tai išvis būtų super. (dabar duoda tik vertimo PDF atsispausdinti ar išsisaugoti, bet vertimo siusti el.paštu kaip saskaitose fakturose neduoda).
b) Pristatymo adresas - reikia galimybės pasirinkti Pirkėjo adresą. Prekės dažnai važiuoja iš tiekėjo tiesiai galutiniam pirkėjui.
c) Pristatymo adreso korekcija ne tik pirkimo pasiūlyme, tačiau ir pirkimo užsakyme. Dabar užsakyme nėra jokios galimybės keisti pristatymo adresą.
IGNARA
2018-01-18 18:54
Pritariam visiem punktam.

Dar papildomai mokėjimą įvedus išankstinėse matosi procentinė eilutė, visiems aišku kokia dalis užsakymo apmokėta, o užsakymuose įvedus dalinį apmokėjimą, apskritai rodoma, kad neapmokėta

būtų patogu prie kontaktinio asmens pliusiukas naujo kontakto kūrimui

Kontaktinį asmenį patogiausia matyti tiesiai po įmone, virš kito pristatymo adreso, kaip jau buvom pripratę, dabar dešinėje labai daug info, jau sunku pastebėti jį

Dalinai įvykdžius užsakymą, reikėtų atskiro žymėjimo, nes dabar Įvykdyta skiltyje rodoma, kad įvykdyta ir jau lengvai pametam, kad dar trūksta išsiųsti prekes

Reikia dar bent kelių el pašto šablonų, būtų patogiau naudotis telefonu, nes tekstas jau būtų paruoštas, nereikėtų surinkinėti.
Julius
2024-05-06 16:05
Norint išsiųsti e-paštu iš itax.lt Pirkimo pasiūlymą/užsakymą neleidžia pasirinkti pasiūlymo/užsakymo vertimo.
Filamenta
2024-05-09 15:18
Taip, svarbu turėti galimybę siųsti Pirkimo užsakymą anglų k. tiesiai iš Užsakymo, dabar reikia atsisiųsti PDF ir persiųsti el.paštu.

Naujausios žinutės