Jclavas
2018-05-25 09:55
Sveiki, mėginame importuoti sąskaitos išrašą it Swedbank, išeksportavę iš ten XML formatu, tačiau gauname klaidą "Duomenys neišsaugoti. Ištaisykite nurodytus trūkumus.", bet jokių trūkumų nebūna parašyta.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2018-05-25 15:26
Greičiausiai failo standartas neatitinka nurodyto. Kai eksportuojate xml failą, neįtraukite einamosios dienos, nes tada eksportuojama kita xml struktūra.
virgiszitaxe
2018-05-25 17:40
Įtraukta einamoji diena eksportuojant arba nesutampa komisinių sumavimas eksportuojant ir importuojant.
Virginijus Židonis
2019-06-03 09:10
Kas atsitiko su sąskaitų išrašų importu? Importuoju SEPA xml iš Payseros ir gaunu klaidą „Duomenys neišsaugoti. Ištaisykite nurodytus trūkumus.“ Kokie trūkumai neaišku.
AudriusMatulaitis
2019-06-03 10:14
Sveiki. Man importuojant išrašą iš Šiaulių banko (xml) už praėjusį mėnesį meta sistemos klaidą. Kažkas sugedo pas jus? Nes prieš porą savaičių eksperimentuodamas buvau įsikėlęs išrašą tvarkingai.
Virginijus Židonis
2019-06-03 11:35
Naudojuosi sąskaitų išrašų importu beveik kasdien. Tokių bėdų nebuvo niekada. Yra tikimybė, kad banke ką nors pakeitė ne į temą, bet jei jau tos pačios bėdos iš dviejų skirtingų bankų, tai problema, greičiausiai, ne banko pusėje.
AudriusMatulaitis
2019-06-03 13:27
Prisegu ką man rodo ekrane bandant "uploudint" išrašą.

Atnaujinimas:

nuėmus varneles, kad netikrintų sąskaitų ir nesumuotų banko komisinių - viskas įsikėlė.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2019-06-04 10:10
Gal galit atsiųst importuojamą failą apačioje nurodytu adresu. Ačiū.
Virginijus Židonis
2019-06-04 10:30
Mano atveju klaida buvo labai paprasta. Persidengė laikotarpiai. T.y., bandžiau išsaugoti sąskaitos išrašą laikotarpiui kurio dalis jau buvo importuota ir registruota. Šiandien, kai pastebėjau problema išsisprendė momentaliai.

Iš mano pusės būtų prašymas nebent pagerinti Error Hanler-į, kad naudotojas įvykus klaidai būtų geriau informuotas apie klaidos šaltinį ir pobūdį. Taip sakant, kad panika nekiltų :). Atsiprašau, kad sukėliau paniką lygioje vietoje.

Gerb., Audriau Matulaiti,
banko komisinius galima ir banko pusėje sumuoti prieš eksportuojant į SEPA xml-ą. Nežinau ar visuose bankuose, bet SEB, Swedbank ir Payseroje, tai tikrai.
AudriusMatulaitis
2019-06-05 10:00
Virginijau, ačiū, sekantį kart taip ir darysiu prieš atsisiunčiant išrašą. Aš dar tik mokausi :]
Tomas Aleksiejūnas Admin
2019-06-12 13:56
Sutinku, klaidos pranešimas bus informatyvesnis.
Virginijus Židonis
2019-10-04 11:14
Ar importuojasi sąskaitų išrašai, kai likutis laikotarpio pabaigoje neigiamas?
Tomas Aleksiejūnas Admin
2019-10-08 12:54
Turi importuotis.
Virginijus Židonis
2019-10-09 09:18
Kažkodėl nesiimportavo, bet dabar jau nepatikrinsiu. Likutis nebeneigiamas ir importuojasi viskas kuo puikiausiai. Neradęs kitų problemų, pagalvojau, kad neigiamas likutis ganėtinai neįprasta situacija, todėl galėjo būti nenumatyta arba nepakankamai ištestuota.
Naujausios žinutės