Priminimų siuntimas klientams, turintiems pradelstų skolų

Tomas Aleksiejūnas Admin
2013-02-19 14:22
Sukurta galimybė išsiųsti priminimus el. paštu pirkėjams, turintiems pradelstų skolų.

Šį funkcionalumą rasite Pardavimai->Pirkėjų skolos->Siųsti priminimus dėl pradelstų mokėjimų

Atsidariusiame lange galite atfiltruoti klientus pagal pradelstų įsiskolinimų dienų skaičių (tuo atveju, jei nenorite trukdyti klientų, turinčių tik kelias dienas pradelstas sąskaitas.

Sąraše rodoma visa pradelsta įsiskolinimo suma ir daugiau nei x dienų pradelsta suma. Tačiau, jei pirkėjas atfiltruotas, tai el. pašto žinutėje bus išvardintos visos pradelstos sąskaitos (nes jei jau siunčiame priminimą, tai vardiname visas pradelstas skolas).

Užvedus pele ant x dienų pradelstų įsiskolinimo sumos, rodomi dokumentai pagal kuriuos skola susidarė.

Paspaudus pele lentelės eilutę, bus išskleista el. laiško žinutė, kurią galite paredaguoti prieš siųsdami. Žinutės šablonas aprašomas vartotojo nustatymuose.

Pranešimai siunčiami pagrindiniu pirkėjo el. pašto adresu. Taigi, jei toks nėra įvestas jo kortelėje pranešimo išsiųsti nepavyks.

Pranešimus galima siųsti tiek visiems pirkėjams, esantiems sąraše, tiek pažymėtiems paukščiuku.

Išsiuntus pranešimą, prie pirkėjo atsiranda paskutinio tokio pranešimo siuntimo data.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2013-02-19 14:25
Pranešimo šabloną galima nusistatyti vartotojo nustatymuose.

Pradelstų sąskaitų lentelė gali šiek tiek išsikraipyti dėl nevienodo sąskaitų numerių ilgio, nes siučiama plain text formatu. Tačiau turėtų visada išlikti lengvai skaitoma ir suprantama.

Rekomenduojama palikti varnelę ant "Kopiją man". Tokiu atveju visada pats gausite pranešimo kopiją ir patvirtinimą, kad el. laiškai išsiųsti.
Tomas Aleksiejūnas Admin
2013-02-19 14:25
Ir kaip visada - pastebėjote netikslumų, rašykite!
Vaida
2019-07-12 12:02
Sveiki,

Norėčiau paprašyti pagalbos dėl priminimų pirkėjams siuntimo.

Prie pasirinkto pirkėjo paspaudus mygtuką "Išskleisti / suskleisti", trumpam atsidaro el. laiško žinutė, tačiau ji iškart dingsta ir atsiranda įspėjimas "Nieko nepasirinkta".

Prie pasirinkto pirkėjo uždėjus varnelę ir tuomet paspaudus mygtuką "Išskleisti / suskleisti", vėl trumpam atsidaro el. laiško žinutė, tačiau ji iškart dingsta, ir nespėjus pakoreguoti, laiškas išsisiunčia.

Klausimas - kaip pakoreguoti žinutę prieš ją siunčiant?

Dėkui!
Tomas Aleksiejūnas Admin
2019-07-23 10:35
Sutvarkyta.
zivile_mds
2022-07-22 16:21
O sakykite ar nėra galimybės siųsti priminimus klientams apie artėjančią mokėjimų datą, nes dabar randu, kad galima tik skolininkams siųsti?
Virginijus Židonis
2022-07-26 19:33
Turbūt, „Pradelsta dienų“ reikia neigiamą padaryti. Tiesa, nežinau kur šitą sąrašą keisti/taisyti. Jei neklystu esu jį kažkada taisęs.

Naujausios žinutės